Dom i Mieszkanie

Ubezpieczenia budynków w budowie

Trwająca zazwyczaj kilka lat budowa domu, pochłania wiele czasu, pieniędzy i pracy. Abyś nie martwił się o swoją inwestycję również na tę okoliczność mamy odpowiednie ubezpieczenie.

Ubezpieczenia mieszkań i budynków mieszkalnych

Twoje mieszkanie lub dom oraz to, co w nim zgromadziłeś zostanie objęte kompleksową ochroną ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to istotna kwestia, dzięki której czujemy się w nim pewniej. Dom czy mieszkanie to nie tylko ściany i dach, to azyl dla rodziny, miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i swobodnie. Nikt nie chce wyobrażać sobie tego, że coś niszczy miejsce, w którym mieszka – burzy to spokój i sprawia, że tracimy pewność tego, że mamy dokąd wracać.

Wszechstronne, kompleksowe ubezpieczenie wszystkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Dom, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – wszystko można objąć odpowiednią polisą, zapewniając sobie spokój na długie lata. Warto wszystkie składniki swojego majątku prywatnego objąć dobrą polisą ubezpieczeniową.

Ubezpieczeniem mogą być objęte: dom jednorodzinny (albo letniskowy) a także garaż lub inny budynek stojący na posesji, ogrodzenie posesji lub lokal mieszkalny (albo stałe elementy lokalu mieszkalnego). Ochrona obejmuje też ruchomości domowe.

Ubezpieczenie obejmuje aż 19 różnych zdarzeń, a dodatkowo może zostać rozszerzone o odpowiedzialność za kradzież z włamaniem, rabunek i dewastację.

Pamiętaj, jeśli jesteś właścicielem mieszkania lub domu, nie otrzymasz odszkodowania, jeśli szkoda powstanie wskutek braku należytej jego konserwacji do której jesteś zobowiązany zgodnie z przepisami prawa.

Zawsze w trakcie trwania umowy ubezpieczenia, jeśli będziesz miał taką potrzebę można zwiększyć dotychczasową sumę ubezpieczenia.

Pamiętaj, ubezpieczenie mieszkania / domu od ognia i innych zdarzeń losowych to Twoje priorytetowe ubezpieczenie. W przypadku utraty domu lub mieszkania i mienia ruchomego będziesz musiał startować w życiu od zera!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń majątkowych, a w razie pytań do kontaktu z nami:

Agencja Ubezpieczeniowa POL-INVEST
ul. Pijarska 121
05-530 Góra Kalwaria
tel. +48 600 600 378
agencjapolinvest@gmail.com
www.agencjapolinvest.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

22 − = 16